O nás

Luxus a pohodlí, které si můžete dovolit

Naše apartmány představují skvělou alternativu k hotelům, protože za stejnou cenu nabízejí více prostoru a služeb. Pokud se rozhodnete pro soukromý apartmán, přidáte se k rychle rostoucí skupině klientů, kteří požadují větší hodnotu od jejich prázdninového ubytování.

Zaměřujeme se na krátkodobý i dlouhodobý pronájem apartmánů ve zbrusu nových budovách v nejžádanější čtvrti v Pattaye. Všechny naše apartmány nabízejí prvotřídní služby jako bazén, posilovnu, velkoplošnou TV a neomezené připojení k Wi-Fi internetu. Navíc oproti hotelovému pokoji uštetříte až 30 procent z ceny.

Nejlepší adresa ve městě

Všechny naše apartmány se nacházejí ve čtvrti Pratumnak v jižní Pattaye. Tato lokace, místními přezdívaná jako Beverly Hills, je nejvyhledávanější oblastí v celém městě. Klidné a rodinné prostředí, nádherné pláže jen pár minut chůze a v neposlední řadě je to také snadná dostupnost do centra Pattaye a všech jejích atrakcích včetně Walking Street. Na Pratumnaku je mnoho výborných restaurací s thajskou i evropskou kuchyní, kde si můžete v klidu odpočinout po dní stráveném v ráji.

Evropský standard v Thajsku

Naším cílem je, abyste si užili Vaše prázdniny se vším komfortem, na který jste zvyklí doma. Proto se všechny naše apartmány nacházejí v zbrusu nových budovách s luxusním zázemím a odpovídají nejvyšším západním standardům. V každém apartmánu je klimatizace, plně vybavená kuchyně, neomezený Wi-Fi internet a velkoplošná TV. Hosté mohou relaxovat v bazénu, vířívce nebo posilovně. V neposlední řadě myslíme také na Vaše bezpečí, všechny naše objekty jsou pod 24 hodinovou ostrahou a jsou monitorovány bezpečnostními kamerami. O Vaše pohodlí se bude starat také recepční v lobby, obodně jako v hotelu.

Široká nabídka pokojů

Nezáleží na tom, zda cestujete sám, v páru, s rodinou nebo kamarády. Každý si vybere z naší široké nabídky apartmánů ten, který mu sedí nejvíce. Nabízíme pokoje s dispozicemi typu studia (garsoniéry), 2+kk a 3+kk. Pohodlné velké postele zaručí Váš perfektní spánek.